ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa zaprosimy w tym czasie do dużej sali gimnastycznej, gdzie podzielimy się z Państwem podstawowymi informacjami i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Po części informacyjnej będziemy Państwa prosili o ponowne przejście na boisko główne, dokąd zostaną odprowadzone dzieci.

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie roku szkolnego, poniżej zamieszczamy harmonogram:

- klasy 1a, 1c, 1e– 10:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły wraz z wychowawcą, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1a – s.11, 1c – s.10, 1e – s.8,

- klasy 1b, 1d – 11:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły wraz z wychowawcą 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1d – s.5, 1b – s.11