ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Uprawnione osoby mogą złożyć wniosek o świadczenie 300+ w ramach Programu „Dobry start”. Świadczenie to wypłaca ZUS.

Nie wszyscy uprawnieni skorzystali ze świadczenia. W naszym Powiecie na złożenie czeka jeszcze 3647 wniosków.
Przypominamy, że wnioski o świadczenie 300+ można złożyć tylko elektronicznie:
- za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
- za pośrednictwem portalu Emp@tia,
- przez serwisy bankowości elektronicznej banków, które udostępnią taką możliwość.

Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z ww. sposobów złożenia wniosku, zachęcamy do składania wizyt w placówkach ZUS. Na Salach Obsługi Klientów pracownicy udzielą pomocy zainteresowanym osobom w założeniu profilu na PUE i poprawnym wypełnieniu wniosku o świadczenie 300+. W tym celu pracownicy Zakładu będą także w razie potrzeby pełnić dyżury w wybranych jednostkach terenowych urzędów miasta, gminy, Poczty Polskiej i KRUS.
Pomoc otrzyma każdy, kto tylko tego będzie potrzebował.

Informację o zaplanowanych dyżurach znajdziecie Państwo na stronie www.zus.pl w zakładce: