RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego:

1. Matematyka: J. Choczyński, F. Król, U. Kuskowska, R. Podborny, J. Siódmiak, M. Załuński.
  2. J. angielski: F. Stasiak
  3. Historia: A. Siwa, A. Falenta
  4. J. francuski: J. Kostulski
  5. Fizyka: U. Kuskowska
  6. Geografia: A. Falenta, J. Kostulski

Wszystkie konkursy zaczynają się o godz. 10.00. Uczniowie powinni przyjść o godz. 9.40 (przy wejściu głównym)

Terminy rejonów:
1.12. - matematyka,
3.12. - historia,
4.12. - j. angielski,
8.12. - j. francuski,
14.12.- fizyka,
16.12. - geografia.

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na stronę https://bydgoszcz.itesty.edu.pl/
2. Z Załącznika nr 1 _ loginy-i-hasła-testowe wybrać login i hasło i rozpocząć ćwiczenia.
3. Jeżeli napotkamy trudności przy wejściu na stronę mimo prawidłowo wpisanego loginu i hasła, należy wybrać kolejny z listy, gdyż wybrany wcześniej może być w tym czasie zajęty.

HASŁA I TESTOWE LOGINY