RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

„Moja przyszłość, na moich zasadach” – to hasło promujące tegoroczną ofertę szkół branżowych i technicznych. Po blisko miesięcznej przerwie, Centrum Wsparcia Biznesu wraca do promocji oferty toruńskich szkół.

To najwyższy czas, aby wrócić do promocji oferty toruńskich szkół branżowych i technicznych. Nasze działania rozpoczęliśmy już w lutym tego roku, ale z oczywistych powodów musieliśmy je zawiesić. Teraz wracamy ze zmodyfikowanym planem na promocję. Musi on być dostosowany do obecnych realiów, stąd stawiać będziemy na zdalną formę dotarcia do rodziców i uczniów  informuje Łukasz Szarszewski, dyrektor CWB