RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Arrow
Arrow
Slider

Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!


W tym niełatwym dla wszystkich okresie staramy się cały czas być blisko Was poprzez łączenie zdalne. Wiemy, że nauczanie w tej formie nie jest łatwe ani dla naszych uczniów, ani dla Państwa. Wszyscy napotykamy trudności różnego rodzaju. Zdajemy sobie jednak sprawę, że najtrudniejsza dla większości z nas jest strefa uczuć. Z myślą o naszych uczniach, z myślą o Państwu, chcemy złożyć propozycję pomocy zarówno ze strony szkoły, jak i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.


Jeżeli dzieje się coś, co niepokoi Państwa w zachowaniu Państwa pociech, jeżeli mają Państwo kłopoty z motywacją dzieci, zachęcamy do kontaktu z Panią pedagog z naszej szkoły pod numerem telefonu: 504191414 lub 504192487 od poniedziałku do piątku w godz.9.00-15.00, po tym czasie w pilnych, nieprzewidzianych sytuacjach do godz.18.00 prosimy o sms.


Jeżeli chodzi o Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną specjaliści są dostępni pod numerami telefonu: 56 622 29 91, 56 622 46 17 oraz 798 855 963  od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Uwaga: numery telefonów 56 622 29 91 i 56 622 46 17 są numerami stacjonarnymi, które działają z wykorzystaniem internetu. Mają miejsce sytuacje, kiedy występują trudności z funkcjonowaniem internetu – wówczas połączenia na te numery nie działają (mimo że sygnał słyszany w słuchawce sugeruje wolną linię). W takich sytuacjach prosimy kontaktować się na numer mobilny 798 855 963.


W zmienionej formule pracownicy poradni kontynuują konsultacje z zakresu poradnictwa psychologiczno – pedagogicznego, które wcześniej odbywały się na terenie szkół i przedszkoli. W każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 16.00 -18.00 specjaliści poradni pełnią dyżury konsultacyjne pod numerem 509 919 079.


Zgłoszenia na badania proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(druki do pobrania na stronie www.ppp.torun.pl zakładka: wzory druków).

Sprawy dotyczące pomocy (pytania, prośby, wskazówki do pracy z dzieckiem) prosimy kierować na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy Uczniowie,
jeżeli nowe okoliczności są dla Was przytłaczające, jeśli czujecie, że nie dajecie rady, możecie się kontaktować z nami przez Facebook https://www.facebook.com/pedagog.sp.73 lub Messenger z pomocą tego linka. Od poniedziałku do piątku od 9.00-15.00, w nagłych sytuacjach do 18.00, możecie także dzwonić pod numer 504191414 lub 504192487 i z pomocą tych numeru kontaktować się przez WhatsApp.

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok