ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

Mamy już 60 lat!

Wczoraj 27.10.2022 świętowaliśmy 60-lecie istnienia naszej szkoły. Gościliśmy wielu wyśmienitych gości. Jesteśmy dumni z naszych uczennic i uczniów którzy, występowali na uroczystości. Brawa należą się też tym, którzy zasiadali na widowni i godnie reprezentowali naszą społeczność.

Dziękujemy za miłe słowa i przybycie Panu Prezydentowi Torunia Michałowi Zaleskiemu.

O naszym Jubileuszu można przeczytać w społecznych mediach m. in.  Nowościach.

Po więcej informacji zapraszamy na szkolnego Facebooka.

W obiektywie pani Anny Koprowskiej:

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24