RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Wigilia klasowa

22. grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Cieszyliśmy się bardzo z podarunków,  które przyniósł w wielkim worze. My również staliśmy się ,,Świętymi Mikołajami", ponieważ włączyliśmy się w akcję Szlachetna Paczka, obdarowując prezentami potrzebujących.

W świątecznym nastroju śpiewaliśmy kolędy uczestnicząc w szkolnym koncercie kolęd.

3. stycznia odwiedziliśmy Muzeum Podróżników im. Tony Halika przygotowując się do konkursu plastycznego ,,Podróż małe i duże

View the embedded image gallery online at:

Mali zerówkowi artyści kolejni raz wzięli udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenek i Tańców O Juliankowego Słowika organizowanym przez PM nr 5. Na przedszkolnej scenie prezentowały się dzieci z toruńskich przedszkoli.  W tym roku hasłem przewodnim było ,,Z piosenką i tańcem bawimy się wesoło".  Dzieci zaprezentowały się w tańcu i piosence. Zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz upominkami. Otrzymały pamiątkowy puchar.