RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

8 marca dzieci z oddziału zerówki wzięły udział w XIII logopedycznym konkursie międzyprzedszkolnym „Dziecięce wierszyki, łamiące języki”. Konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród przedszkoli i zgłoszenia do niego kończą się w dzień rozesłania informacji. Naszym uczniom udało się poraz czwarty zaprezentować wśród innych dzieci. Maks Rześnicki i Adam Dobosz przedstawili wiersz przygotowany specjalnie na tę okazję pt. „Doktor Maksiu”. Ich występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności a chłopcy pokazali prawdziwy talent aktorski.

We wtorek 6 marca było święto logopedów. Z tej okazji w naszej szkole w środę odbyło się spotkanie dzieci, rodziców i samych terapeutów. Najważniejszym punktem imprezy było rozstrzygnięcie VI już edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-logopedycznego na najpiękniejszą kartkę z kalendarza. Tegoroczny konkurs nosił hasło: „Oddychaj przeponą z przyrodą zieloną. Weź głęboki wdech, poczuj magię drzew”. Wśród nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej szkoły: Piotrek Antczak z klasy 3a. Gratulujemy!!!