facebook_page_plugin
RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Arrow
Arrow
Slider

ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 - mgr Ewa Wronkowska
wicedyrektor - mgr Gabriela Jóźwiak     wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     wicedyrektor - mgr Renata Samorowska     

NAUCZYCIELE KL. 0 – 3: 

1a – mgr Mirosława Kużel, 1b - mgr Joanna Kielecka, 1c - mgr Emilia Kokot, 1d - mgr Bożena Kocęba, 1e - mgr Anna Lubomska

2a – mgr Wiesława Kowalska, 2b – mgr Joanna Kucharska, 2c – mgr Monika Lubiszewska – Klimek, 2d – mgr Anna Luberadzka, 2e - mgr Ewa Kniat,

3a – mgr Monika Socha - Mudlaff, 3b – mgr Ewa Kowalik, 3c – mgr Ewa Sobczak, 

 

język angielski: mgr Martyna Ślebioda, mgr Joanna Kielecka

religia: mgr Marzenna Rakowska, mgr Małgorzata Roszak, ks. mgr Krzysztof Adamski

świetlica szkolna: mgr Małgorzata Kowalska, mgr Karolina Wąsicka, mgr Violetta Wojciechowska - Sanocka, wszyscy wychowawcy kl. 1

NAUCZYCIELE KL. IV-VIII i oddz. GIM

j. polski:  mgr Anna Kondratowicz, mgr Żaneta Kowalska, mgr Joanna Rudnik, mgr Andrzej Rutkowski, mgr Aneta Stasiak, mgr Magdalena Szturo, mgr Ewa Wronkowska, mgr Aneta Zglińska, mgr Małgorzata Ziędalska

matematyka: mgr Renata Bartz,  mgr Maria Breza-Guściora, mgr Iwona Koperska, mgr Katarzyna Knut,  mgr Anita Pesta, mgr Beata Piątkowska, mgr Anna Reut-Michalska, mgr Mirosława Wegner

j. angielski: mgr Dorota Carska, mgr Edyta Czarcińska, mgr Małgorzata Janiszek-Becmer (urlop), mgr Paulina Kempińska, mgr Anna Krychowiak, mgr Marlena Kwiatkowska, mgr Anna Standish, mgr Magdalena Szturo, mgr Martyna Ślebioda, mgr Izabela Wiewiórka, mgr Magdalena Wardalińska (urlop)

język niemiecki: mgr Joanna Kłos-Rochmińska, mgr Ewa Skrzeszewska

przyroda: mgr Gabriela Jóźwiak,  mgr Monika Marks-Kotula, mgr Barbara Sitarz

biologia: mgr Joanna Mytlewska, mgr Barbara Sitarz

geografia: mgr Monika Kotula, mgr Michał Marchlewski

historia: mgr Monika Cesarz, mgr Anita Grecka-Mycio, mgr Hanna Matuszewicz, mgr Renata Samorowska, mgr Joanna Skocińska

chemia: mgr Anita Pesta, mgr Danuta Rybka

fizyka: mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska, mgr Wojciech Olszewski

plastyka: mgr Anna Koprowska

muzyka: mgr Aleksandra Kowalska

technika: mgr Aleksandra Jurkiewicz, mgr Jacek Kalinowski

informatyka: mgr Renata Bartz, mgr Maciej Grabowski, mgr Jolanta Kwiatkowska, mgr Monika Marciniak, mgr Beata Piątkowska

wiedza o społeczeństwie: mgr Monika Cesarz, mgr Hanna Matuszewicz

doradztwo zawodowe: mgr Małgorzata Ziędalska

wychowanie do życia w rodzinie: mgr Monika Cesarz, mgr Alina Kordowska

edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Bartłomiej Wróblewski, mgr Michał Marchlewski

religia: ks. mgr Krzysztof Adamski, mgr Ewa Paśniewska, mgr Małgorzata Roszak, mgr Grzegorz Tomasik

wychowanie fizyczne: mgr Olgierd Chytrowski, mgr Filip Gawroński, mgr Ewa Kasprzak, mgr Bonifacy Karnowski, mgr Iwona Lipecka, mgr Wojciech Milan, mgr Agnieszka Filipiak, mgr Tomasz Lubaszewski, mgr Adam Marciniak, mgr Beata Mazurkiewicz, mgr Jacek Mazurkiewicz, mgr Kalina Sebastianowicz, mgr Andrzej Smardzewski, mgr Sławomir Szachniewicz, mgr Małgorzata Trzpil, mgr Hanna Walczak, mgr Małgorzata Szymkiewicz - Słońska

Biblioteka: mgr Elżbieta Ciesielska, mgr Katarzyna Jarczewska, mgr Jolanta Łykowska (urlop)

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24