RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Obóz piłkarski w Więcborku.

Już niedługo wyjeżdżamy na obóz.
Wyjazd 18 sierpnia, powrót 25 sierpnia.
Adres: Ośrodek Wczasowy Tęcza, ul. Sportowa 4, 89-410 Więcbork.
Wyjazd 18.08.2018, godz. 10.00, SP 24 (ul. Ogrodowa).

Zgłoszenie nr 33304/KUJ/2018-L zostało zatwierdzone w kuratorium.

Wpłaty na obóz:
Pierwsza rata (potwierdzająca uczestnictwo) do 15 lipca, druga rata do 15 sierpnia (razem 720 zł)
Pieniądze prosimy wpłacać na konto klubu z dopiskiem:
„Obóz Piłkarski, Toruń, nazwisko”

Co zabrać: Bielizna, spodenki, koszulki (w tym treningowa Gwiazdy), getry, dres, ciepła bluza, ochraniacze, buty sportowe, klapki, strój kąpielowy, żel, kurtka przeciwdeszczowa, czapeczka z daszkiem, środek na komary i kleszcze, przybory toaletowe.

Z zaopatrzeniem finansowym proszę nie przesadzać, ponieważ wszystko jest opłacone.
Ewentualnie na terenie obiektu znajduje się bar, do którego chłopcy uczęszczają na lody itp.
Na obóz nie zabieramy drogich przedmiotów.
Z telefonów dzieci będą mogły korzystać w wyznaczonych godzinach.

Klub Sportowy "Gwiazda" Toruń

zaprasza dziewczynki do udziału w treningach PIŁKI NOŻNEJ.

Zajęcia odbywają się na Orliku SP24: wtorek 17.30-19.00, czwartek 17.00-18.30.

Szczegółowych informacji udziela trener piłki nożnej, nauczyciel SP24 Adam Marciniak, tel. 698356253.

Skład drużyny: Julia Leśny, Marta Grzelak, Laura Gałaj, Aleksandra Pawlikowska, Magdalena Urbańska, Julia Ziarkowska, Judyta Kraińska, Kornelia Saj. Do sukcesu przyczyniła się także nieobecna na zdjęciu Łucja Kamińska.

Turniej odbył się 04.03.2018 roku w Aleksandrowie Kujawskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: TAF Toruń, KP Gopło Kruszwica, KS Piłkarz Golub Dobrzyń, MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski, KS Królewscy Płock, UKS Boguszewo, dwa zespoły KS Kutno i dwa zespoły Gwiazdek SP 24. Nasze drużyny zaprezentowały się rewelacyjnie. Nasza pierwsza drużyna zajęła 1 miejsce, druga zajęła 4 miejsce. Nasi zawodnicy zostali też wyróżnieni: Wiktor Staruch - Jasiński został najlepszym bramkarzem turnieju a Iwo Grabek otrzymał statuetkę króla strzelców. Brawo chłopcy!

Trwa nabór do przyszłorocznej klasy sportowej - piłkarskiej.

Zgłoszenia prosimy kierować do trenera piłki nożnej mgr Adama Marciniaka.

W Mistrzostwach Torunia w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych startowało 21 szkół. Nasza szkoła zajęła 2 miejsce.

Skład drużyny: Piasek Jan, Lewandowski Krystian, Kant Kacper, Włosiński Paweł, Cyboran Jakub, Sierbiński Filip, Wiertel Adam, Gruszczyński Jakub, Gałaj Kamil, Kalinowski Rafał.
Trener Adam Marciniak

Gwiazda 24 Toruń po rewelacyjnej grze zajmuje 3 miejsce w Noworocznym Turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.
Chłopcy podczas turnieju stracili tylko jedną bramkę, która zadecydowała, że zamiast ze złotym wrócili z brązowym medalem do Torunia.
Gwiazdki dostarczyły kibicom dużo emocji.
W grupie pokonali między innymi w derbowym meczu bydgoskiego Zawiszę. W walce o złoty medal stracili tylko jednego gola.
Jesteśmy bardzo dumni z całej drużyny, która odniosła sukces. Bardzo dobry początek roku 2018! Dziękujemy rodzicom za wsparcie.

Skład: Szyplik Tobiasz, Grabek Iwo, Jankowski Konrad, Łański Łukasz, Tamoń Wiktor, Polanowski Bartosz, Olszewski Jan, Skonieczny Franek
Trenerzy: Marciniak Adam, Smardzewski Jakub

Dnia 3 lutego 2018 roku orliki uczestniczyli w halowym turnieju piki nożnej Viking Cup 2018 w Aleksandrowie Kujawskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: 2 drużyny UKS Gol Brodnica, 2 drużyny MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski, DAP Toruń, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, FC Toruń, UKS Boguszewo i nasze dwie. Gwiazdki 24 zaprezentowała się bardzo dobrze. Nasza pierwsza drużyna w swoją grupę zakończyła z kompletem zwycięstw, wygrywając z UKS Boguszewo 3:0, FC Toruń 6:0, Orlętami II 5:0 i Golem I Brodnicą 3:0.
Nasz druga drużyna składająca się w większości z rocznika 2008 zremisowała z DAP Toruń 1:1, wygrała z Vikingiem 3:0, zremisowała z Golem II Brodnicą 0:0 i przegrała z Orlętami I 2:0.
Nasz pierwsza drużyna w półfinale wygrała z Orlętami I 2:0 a w finale przegrała po bardzo dobrym meczu z DAP Toruń,
Nasza druga drużyna w meczu o 5 miejsce wygrała z Orlętami II 2:0.

Dnia 4 lutego chłopcy rocznika 2008 uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Brzozowie.
Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn: Olimpia Grudziądz, Unisławia Unisław, Zbiczno, 2 drużyny z Brzozowa, KS Osielsko i nasze Gwiazdki 24 Toruń. Chłopcy zaprezentowali się rewelacyjnie wygrywając 5 meczy, jeden remisując.
Skład drużyny: Tamoń, Olszewski, Skonieczny, Szyplik, Grabek, Polanowski, Jankowski, Kornel, Wszelaki