RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Klub Sportowy "Gwiazda" Toruń

zaprasza dziewczynki do udziału w treningach PIŁKI NOŻNEJ.

Zajęcia odbywają się na Orliku SP24: wtorek 17.30-19.00, czwartek 17.00-18.30.

Szczegółowych informacji udziela trener piłki nożnej, nauczyciel SP24 Adam Marciniak, tel. 698356253.

Skład drużyny: Julia Leśny, Marta Grzelak, Laura Gałaj, Aleksandra Pawlikowska, Magdalena Urbańska, Julia Ziarkowska, Judyta Kraińska, Kornelia Saj. Do sukcesu przyczyniła się także nieobecna na zdjęciu Łucja Kamińska.

Turniej odbył się 04.03.2018 roku w Aleksandrowie Kujawskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: TAF Toruń, KP Gopło Kruszwica, KS Piłkarz Golub Dobrzyń, MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski, KS Królewscy Płock, UKS Boguszewo, dwa zespoły KS Kutno i dwa zespoły Gwiazdek SP 24. Nasze drużyny zaprezentowały się rewelacyjnie. Nasza pierwsza drużyna zajęła 1 miejsce, druga zajęła 4 miejsce. Nasi zawodnicy zostali też wyróżnieni: Wiktor Staruch - Jasiński został najlepszym bramkarzem turnieju a Iwo Grabek otrzymał statuetkę króla strzelców. Brawo chłopcy!

Trwa nabór do przyszłorocznej klasy sportowej - piłkarskiej.

Zgłoszenia prosimy kierować do trenera piłki nożnej mgr Adama Marciniaka.

W Mistrzostwach Torunia w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych startowało 21 szkół. Nasza szkoła zajęła 2 miejsce.

Skład drużyny: Piasek Jan, Lewandowski Krystian, Kant Kacper, Włosiński Paweł, Cyboran Jakub, Sierbiński Filip, Wiertel Adam, Gruszczyński Jakub, Gałaj Kamil, Kalinowski Rafał.
Trener Adam Marciniak

Gwiazda 24 Toruń po rewelacyjnej grze zajmuje 3 miejsce w Noworocznym Turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.
Chłopcy podczas turnieju stracili tylko jedną bramkę, która zadecydowała, że zamiast ze złotym wrócili z brązowym medalem do Torunia.
Gwiazdki dostarczyły kibicom dużo emocji.
W grupie pokonali między innymi w derbowym meczu bydgoskiego Zawiszę. W walce o złoty medal stracili tylko jednego gola.
Jesteśmy bardzo dumni z całej drużyny, która odniosła sukces. Bardzo dobry początek roku 2018! Dziękujemy rodzicom za wsparcie.

Skład: Szyplik Tobiasz, Grabek Iwo, Jankowski Konrad, Łański Łukasz, Tamoń Wiktor, Polanowski Bartosz, Olszewski Jan, Skonieczny Franek
Trenerzy: Marciniak Adam, Smardzewski Jakub

Dnia 3 lutego 2018 roku orliki uczestniczyli w halowym turnieju piki nożnej Viking Cup 2018 w Aleksandrowie Kujawskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: 2 drużyny UKS Gol Brodnica, 2 drużyny MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski, DAP Toruń, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, FC Toruń, UKS Boguszewo i nasze dwie. Gwiazdki 24 zaprezentowała się bardzo dobrze. Nasza pierwsza drużyna w swoją grupę zakończyła z kompletem zwycięstw, wygrywając z UKS Boguszewo 3:0, FC Toruń 6:0, Orlętami II 5:0 i Golem I Brodnicą 3:0.
Nasz druga drużyna składająca się w większości z rocznika 2008 zremisowała z DAP Toruń 1:1, wygrała z Vikingiem 3:0, zremisowała z Golem II Brodnicą 0:0 i przegrała z Orlętami I 2:0.
Nasz pierwsza drużyna w półfinale wygrała z Orlętami I 2:0 a w finale przegrała po bardzo dobrym meczu z DAP Toruń,
Nasza druga drużyna w meczu o 5 miejsce wygrała z Orlętami II 2:0.

Dnia 4 lutego chłopcy rocznika 2008 uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Brzozowie.
Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn: Olimpia Grudziądz, Unisławia Unisław, Zbiczno, 2 drużyny z Brzozowa, KS Osielsko i nasze Gwiazdki 24 Toruń. Chłopcy zaprezentowali się rewelacyjnie wygrywając 5 meczy, jeden remisując.
Skład drużyny: Tamoń, Olszewski, Skonieczny, Szyplik, Grabek, Polanowski, Jankowski, Kornel, Wszelaki

Gwiazdki SP24 na podium w Młodzieżowym Pucharze Polski w Piłce Nożnej!

W dniach 18-20 sierpnia 2017 na terenie Torunia odbył się Młodzieżowy Puchar Polski. Nasi chłopcy rywalizowali w dwóch rocznikach 2007 i 2008.
Rocznik 2007
Skład drużyny: Tomaszewski Wiktor, Mariański Wiktor, Adamowicz Tymoteusz, Kania Sebastian, Nykiel Hubert, Klockowski Jakub, Mycio Aleksander, Marciniak Stanisław, Mey Oliwier.

Wyniki rocznika 2007:
Gwiazda SP24 Toruń - Football 4 Pro Bielsko Biała 3:0
Gwiazda SP24 Toruń - Warta Międzychód 1:3
Gwiazda SP24 Toruń - Błękitni Inowrocław 7:0
Gwiazda SP24 Toruń - Klif Chłapowo 4:0
Gwiazda SP24 Toruń - RM Team Lądek 4:0
Gwiazda SP24 Toruń - Lechia Dzierżoniów II 3:1
Gwiazda SP24 Toruń - Lechia Dzierżoniów I 0:3
W rundzie zasadniczej zajęli 3 miejsce.
W ćwierćfinale pokonali Klif Chłapowo 3:1
W półfinale ulegli zespołowi Lechii 1:3
W meczu o 3 miejsce pokonali Lądek po serii rzutów karnych 3:1

Rocznik 2008
Skład drużyny: Grabek Iwo, Olszewski Jan, Polanowski Bartosz, Szyplik Tobiasz, Skonieczny Franciszek, Jachimowicz Iwo, Furman Maciej, Łański Łukasz, Różycki Mikołaj, Worach Jakub.

Wyniki rocznika 2008:
Gwiazda SP24 Toruń - AS Milicz 3:0
Gwiazda SP24 Toruń - NSP Racice 3:1
Gwiazda SP24 Toruń - Wda Świecie 1:1
Gwiazda SP24 Toruń - Myśliwiec Tuchomie 0:3
Gwiazda SP24 Toruń - Wisła Solec K. 2:2
Gwiazda SP24 Toruń - Progres Garwolin 0:0
Gwiazda SP24 Toruń - Gol Chełmża 2:0
W rundzie zasadniczej zajęli 3 miejsce.
W ćwierćfinale pokonali NSP 3:1
W półfinale ulegli zespołowi Progresu 1:3
W meczu o 3 miejsce ulegli drużynie Soleckiej po serii rzutów karnych 3:2, tym samym zajęli 4 miejsce.