RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju!!!

Dziękujemy!!! Brawo trener!!! Gratulacje!!!

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZĄCY SIĘ W KLASACH HOKEJ NA LODZIE UCZESTNICZYLI W BARDZO SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU W STAVANGER (NORWEGIA) " OILERS CUP U13". W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 12 DRUŻYN.

NASZA DRUŻYNA SPISAŁA SIĘ REWELACYJNIE ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE.

Najpierw nasi uczniowie pokonali IHK Spartę 3:1. Potem przyszły zwycięstwa z: Lyderhorn Ishockey 20:0, Ski IL Hockey 13:1, Stavanger Hockey Gul 5:0 i Bergen Ishockey 4:2. W półfinale trafiliśmy na Holmen Hockey pokonując ich 7:4. Jeszcze łatwiej było w finale, w którym po raz drugi pokonaliśmy Bergen Ishockey (tym razem 7:2).

Na zdjęciu - ekipa Sokołów. Od lewej u góry stoją: trener Sławomir Szachniewicz, Tymon Plaskiewicz (zdobył 2 bramki), Marcel Czerepiński (1), Eryk Schafer (4), Kacper Rochl (2), Kamil Wiwatowski (9), Adam Kowalski (2), trener Andrzej Podlas, od lewej klęczą: Kacper Ziarkowski (5), Emil Szotkiewicz (1), Michał Wiwatowski (7), Szymon Maćkowski (11), Mateusz Błotnicki (2), Sander Selvaer (8), Konrad Kowalski (2), Dominik Koszałka (4), leżą od lewej: Maksymilian Lisewski oraz Michał Łoś.