RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

W sobotę 19 maja zapraszamy uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do wzięcia udziału w Eleganckiej Rowerowej Masie Krytycznej. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 na Rynku Nowomiejskim.

Zachęcamy wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników Eleganckiej Masy do założenia szykownych strojów. Pokażmy, że na rowerze można wyglądać elegancko i nie ma problemu aby korzystać z tego środka transportu podczas codziennych podróży po mieście. Wspólnie pokażmy, że jest w Toruniu dla kogo budować odpowiedniej jakości infrastrukturę rowerową.

Przed startem przejazdu odbędą się konkursy dla najbardziej eleganckich rowerzystek i rowerzystów. Nagrodami będą zaproszenia do toruńskich kawiarni, restauracji, centrów rekreacji oraz na wydarzenia kulturalne.

Trasa przejazdu liczy około 13,5 km. Tym razem odwiedzimy Rubinkowo i przejedziemy m.in. ulicami: Sobieskiego, Skłodowskiej-Curie, Rydygiera, Niesiołowskiego, Lubicką, Antczaka. Zakończenie przejazdu tradycyjnie pod pomnikiem Kopernika na Rynku Staromiejskim.

Szczegółowy przebieg pod linkiem:

Więcej informacji na stronie:www.rowerowytorun.com.pl

Do zobaczenia w sobotę 19 maja o godzinie 16:00 na Rynku Nowomiejskim!

ZAPRASZAMY!

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń