RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z informacją MEN dotyczącą bezpiecznych wakacji: na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, o co zadbać, gdy dziecko wyjeżdża na kolenie czy obóz.

POBIERZ ULOTKĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Kolejny raz możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej Szkoły. Przygotowany przez nas projekt z budżetu partycypacyjnego na rok 2019 r. pozytywnie przeszedł proces weryfikacji i został poddany pod głosowanie. Na liście do głosowania znajduje się pod numerem SM 0402.

Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia, który w chwili oddania głosu będzie miał ukończone co najmniej 16 lat. Mieszkaniec to osoba posiadająca swoje centrum życiowe na terenie miasta Torunia, co oznacza, że Toruń stanowi dla niej ośrodek interesów życiowych, w którym przebywa ponad 183 dni w roku, i z którym łączą go zatrudnienie, pobieranie nauki lub prowadzenie działalności.