RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

Gmina Miasta Toruń realizuje program pt. „Promocja Zdrowia wśród toruńskiej młodzieży szkolnej”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz odpowiedzialności za własne zdrowie.

Centrum Medyczne Medicor S.C. ul. Olsztyńska 18B w Toruniu, tel. /56/645 41 65, zostało wybrane w drodze konkursu ofert do realizacji programu zdrowotnego.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z informacją MEN dotyczącą bezpiecznych wakacji: na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, o co zadbać, gdy dziecko wyjeżdża na kolenie czy obóz.

POBIERZ ULOTKĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Kolejny raz możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej Szkoły. Przygotowany przez nas projekt z budżetu partycypacyjnego na rok 2019 r. pozytywnie przeszedł proces weryfikacji i został poddany pod głosowanie. Na liście do głosowania znajduje się pod numerem SM 0402.

Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia, który w chwili oddania głosu będzie miał ukończone co najmniej 16 lat. Mieszkaniec to osoba posiadająca swoje centrum życiowe na terenie miasta Torunia, co oznacza, że Toruń stanowi dla niej ośrodek interesów życiowych, w którym przebywa ponad 183 dni w roku, i z którym łączą go zatrudnienie, pobieranie nauki lub prowadzenie działalności.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

W sobotę 19 maja zapraszamy uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do wzięcia udziału w Eleganckiej Rowerowej Masie Krytycznej. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 na Rynku Nowomiejskim.

Zachęcamy wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników Eleganckiej Masy do założenia szykownych strojów. Pokażmy, że na rowerze można wyglądać elegancko i nie ma problemu aby korzystać z tego środka transportu podczas codziennych podróży po mieście. Wspólnie pokażmy, że jest w Toruniu dla kogo budować odpowiedniej jakości infrastrukturę rowerową.

Środa 2 maja upłynie pod hasłem Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Przewidziane są uroczystości wojskowe na Skwerze im. Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej (godz. 14:00), a także specjalny Piknik na Rynku Staromiejskim (godz. 14:45). Nie zabraknie także atrakcji związanych z drugim dniem Majówki Rycerskiej w Centrum Kultury Zamek Krzyżacki. W godz. 10:00 – 19:00 czeka nas Jarmark Regionalny, natomiast w godz. 15:00 – 18:00 różnorodne atrakcje takie jak: inscenizacje historyczne z pokazami walk, turniej rycerski, turnieje średniowieczne dla mieszkańców i turystów.

O godz. 18:00 na Rynku Staromiejskim usłyszymy natomiast koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia, a w Dworze Artusa o g. 19:00 zobaczymy występ Zespołu Kameralnego MULTICAMERATA na Dzień Poloneza (w ramach XXV Festiwalu Muzyki i Sztuki Krajów Bałtyckich PROBALTICA 2018). Na sam koniec dnia, o g. 22:00, nieopodal Ratusza Staromiejskiego, obejrzeć będzie można zjawiskowy nocny pokaz walk rycerskich z ogniem.

Regulamin Kampanii Rowerowy Maj 2018

Drodzy Rodzice,

Gmina Miasta Toruń przystąpiła do Kampanii realizowanej przez miasto Gdańsk pn.: "Rowerowy Maj 2018”. Nasza szkoła zgłosiła swój udział w tej Kampanii.
Celem Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej, zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.

Uczestnikiem Kampanii może być każdy uczeń i pracownik zgłoszonej do udziału placówki.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Kampanii „Rowerowy Maj 2018”.

W ramach Kampanii liczone będą aktywne podróże do szkoły odbyte w dniach 07 – 30 maja 2018 r., z wyłączeniem dni wolnych ustawowo oraz dodatkowych dni wolnych w poszczególnych placówkach.