RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Slider

W ramach projektu eTwinning „Meine Region ist schön” współpracę podjęły szkoły z Francji i Polski. Językiem, w którym komunikowali się ze sobą partnerzy był język niemiecki. Czas trwania projektu to 3 miesiące.

To już dziewiąta nasza wspólna kolonijna przygoda.
W tym roku zapraszamy na kolonię letnią „Szkoła Magii i Czarodziejstwa”.
POZOSTAŁO KILKA WOLNYCH MIEJSC.
ZAPRASZAMY UCZNIÓW Z WSZYSTKICH TORUŃSKICH SZKÓŁ.

ZOBACZ ULOTKĘ

12 maja uczestniczyliśmy w VIII Toruńskim Marszu Pułkownika Pileckiego, w tym roku zorganizowanym pod hasłem „Miłość do bliźniego”. Przypominając postać naszego, polskiego bohatera, organizatorzy zwrócili również uwagę na problem handlu ludźmi. Dlatego też wśród honorowych gości pojawił się m.in. ojciec Jean de Dieu, który kiedyś sam doświadczył zniewolenia a dziś pomaga ofiarom przemocy.

Z wielką radością informuję o naszym ogromnym sukcesie w konkursie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Torunia, Pana Michała Zaleskiego „Zbieramy makulaturę”. W kategorii ogólnej masy papieru i tektury zebranej w szkole uzyskaliśmy I miejsce, natomiast w kategorii masy papieru w przeliczeniu na ucznia zdobyliśmy drugą lokatę.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie zaangażowanie wielu osób: uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi szkoły. Wszystkim Państwu składam serdeczne gratulacje i podziękowania, dziękuję nawet za najmniejszy kilogram oddanej makulatury.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 aż sześcioro uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego „Prymus Pomorza i Kujaw”. Projekt stypendialny skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki i przedsiębiorczości.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Z dumą ogłaszamy, że w roku szkolnym 2017/2018 aż pięcioro uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkiego finału Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

Tytuł laureata otrzymali uczniowie: Zuzanna Badaczewska, Maciej Czarciński, Lena Carska i Weronika Wilk.

Tytuł finalisty otrzymał Beniamin Kmieć.

Uczniom serdecznie gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.

W roku szkolnym 2017/2018 do Międzynarodowego konkursu matematycznego KANGUR przystąpiło ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu 145 uczniów. Wynik bardzo dobry uzyskał jeden uczeń, natomiast wyróżnienie otrzymało 23 uczniów.