RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Jasełka i przegląd kolęd klas 1-3

zobacz film

Klasa 3b wzięła udział w projekcie edukacyjnym "Dziel się uśmiechem".

zobacz film

W sobotę 8 grudnia dzieci z klasy 2a wzięły udział w 43 Rajdzie Barbórkowym. Po przejściu 5 km trasy, która prowadziła między innymi obok Pomnika Artylerzysty (św. Barbara jest również patronką artylerzystów) przez Cmentarz Garnizonowy, ul Kościuszki do Geofizyki, na miejscu czekała uczestników pyszna pomidorówka, a także spotkanie z górnikiem. Zostały również rozstrzygnięte konkursy plastyczne: zawody, których patronką jest św. Barbara i rzeźba górnika. Wszyscy uczniowie klasy 2a zostali nagrodzeni.

Zimowa wycieczka kl. 2a i 2e do Wioski Ginących Zawodów

Klasa 3b była z wizytą w Młynie Wiedzy

zobacz

W poniedziałek, 26. listopada, odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas 1-3 pt. ,,Dla Niepodległej...". Wpisuje się on w szkolne obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów. Wszyscy zaprezentowali wiersze poświęcone naszej Ojczyźnie.

Klasa 3b obchodziła Dzień Pluszowego Misia

zobacz film

Uczniowie klasy 2a 10.11.2018r wzięli udział w Rajdzie z cyklu "Z przyrodą za pan brat" połączonym z podsumowaniem konkursu plastycznego "Moje trofeum leśne".

oto fotorelacja

Obchody 100 lecia Odzyskania Niepodległości w klasach 1 - 3, to między innymi Przegląd Piosenki Patriotycznej, wspólne odśpiewanie hymnu 9 listopada o godz. 11.11 i różne ciekawe zajęcia.

zapraszamy do obejrzenia filmu

Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc".  Oto jakie śniadanie przygotowały dzieci z klasy 2a z pomocą swoich Wspaniałych Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu Przeglądu piosenki Patriotycznej

W ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości  dnia 5.11.2018 r wszystkie klasy 1-3 były w CKK Jordanki na audycji muzycznej "Koncert Polski", podczas której słuchały utworów Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki i Ignacego Paderewskiego. Uczniowie klasy 2 a dodatkowo mieli możliwość zwiedzenia Centrum i poznania pracy niektórych osób.

31.10.2018 klasy 2a i 2e w ramach obchodów Święta Patrona Szkoły i 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości odwiedziły Miejsce Pamięci Narodowej Barbarka. Dzieci oddały hołd poległym i zapaliły znicze. Następnie odbyły żywą lekcję przyrody o lesie. Rozpoznawały drzewa, krzewy i rośliny runa leśnego, a także mieszkańców lasu.